VICE GOLF TOUR SOKOLOV

Historicky první turnaj ve spolupráci VICE CZ&SK

Ve druhé polovině května se uskutečnil na našem hřišti historicky první turnaj ve spolupráci s VICE CZ&SK. Turnaje se zúčastnilo téměř šest desítek hráčů, na které čekalo slunečné počasí a jako vždy perfektně připravené hřiště.

Tento turnaj měl jednu netradiční vloženou soutěž oproti klasickým turnajům. Na jamce číslo 5 probíhalo detailnější představení míčků VICE jednotlivým hráčům, kteří měli zároveň možnost tyto balónky otestovat ve výzvě „Buď lepší než PRO“. Proti vyzyvatelům se postavil karlovarský profesionální golfista Vítek Novák. Tento zkušený hráč to vyzyvatelům žádným způsobem neusnadňoval, a proto bylo několik jeho přemožitelů odměněno dárkem v podobě míčků VICE a slevovým voucherem na nákup produktů VICE, které lze uplatnit v sokolovské golfové recepci.

Mimo tuto vloženou soutěž byli odměněni i tři nejlepší hráči ze všech kategorií a cenu také obdrželi vítězové soutěží Nearest to Pin a Longest Drive. Nejúspěšnějším hráčem se stal Jan Lovas s počtem 43 stableford bodů.

Po vyhlášení výsledků se Vítek Novák spolu se svým kolegou Krištofem Strýčkem věnovali fittingu míčků pro zájemce z řad golfistů.

Tímto děkujeme panu Borisi Gurinovi z firmy VICE CZ&SK za ceny věnované do turnaje, Vítkovi Novákovi a Krištofu Strýčkovi za spolupráci během turnaje a těšíme na další spolupráci.

Fotogalerii naleznete ZDE