Víkend sokolovské rezprezentace

1. a 2. kolo soutěží družstev

Během víkendu od 12. – 14. května náš klub GCSO reprezentovali naší muži a ženy na soutěžích družstev – muži na Golfovém resortu Barbora a ženy na Golfu Beřovice. V první řadě bychom našim skvělým hráčkám a hráčům chtěli moc poděkovat a pogratulovat k jejich výsledkům.

Naši muži se umístili na krásném 7. místě. Děkujeme kapitánovi Jaroslavu Budínovi a jeho týmu, který se skládal z hráčů – Zdeněk Šouta, Martin Mokrý, Tomáš Král, Jan Stariat, Miloslav Doležal a Miroslav Kokoška.

Dále gratulujeme našim slečnám za krásné 10. místo a děkujeme hrací kapitánce Kateřině Kolářové a jejímu týmu – Míše Brožové, Jessice Saksonové a Kateřině Husníkové.

Děkujeme oběma týmům za krásnou reprezentaci našeho klubu a těšíme se na další kolo, které se koná během víkendu od 23. července.