Permon Cup XIII.

První klubový turnaj sezóny

K sokolovské golfové sezóně neodmyslitelně patří i klubová činnost a klubové turnaje. A stejně jako v předchozích letech i letos klubovou sezónu zahajuje turnaj Permon Cup. 13. ročník oblíbeného turnaje, který se hraje formou Texas Scramble, přilákal téměř 30 dvojic a všichni zúčastnění hráči byli odměněni slunečným počasím. Již během snídaně si mohli hráči vychutnat welcome drink v podobě piva Permon a i přes občasný silný vítr panovala mezi všemi hráči výborná nálada, která se nesla během celé hry i samotného vyhlašování výsledků.

Nejúspěšnější dvojicí s počtem 71 ran bez odpočtu byla dvojice Petr Matoušek a Pavel Janeček. Výhercem hlavní ceny losování se stal Marek Peřina, jenž si domů odnesl poukaz na 50l sud piva Permon dle vlastního výběru.

Tímto děkujeme sokolovskému pivovaru Permon a panu Michalu Sásovi za ceny věnované do turnaje a těšíme se na další spolupráci.

Fotografie z turnaje naleznete v galerii:

https://us.zonerama.com/GolfSokolov23/Album/1000084682

Všichni jste srdečně zváni na druhý klubový turnaj O pohár starostky Dolního Rychnova, který se bude konat 4. června 2023.

Těšíme se na Vaši návštěvu.