O pohár starostky Dolního Rychnova

Druhý klubový turnaj sezony

První červnový víkend byl věnován klubovému turnaji. Dne 04. 06. 2023 proběhl již 14. ročník turnaje O pohár starostky Dolního Rychnova, který i přes netradiční nedělní termín konání přilákal více než sedm desítek hráčů z několika golfových klubů. Předpověď již několik dní před turnajem slibovala ideální golfové počasí, což se také stalo. Teplé počasí posledních několika týdnů výrazně přispělo ke zvýšené rychlosti greenů, jenž mnohé hráče dokázaly potrápit. Hřiště bylo jako vždy výborně připraveno, a proto si hráči nedělní den na sokolovském hřišti užívali. Do klubovny se vraceli se skvělou náladou a čekání na výsledky si krátili u výborného oběda, který pro ně připravil Restaurant Marshall.

Odpoledního vyhlašování se již tradičně zúčastnila paní Anna Klímová, starostka obce Dolní Rychnov, které během předávání asistovala i paní Drahomíra Vrzalová, místostarostka obce Dolní Rychnov.

Celkově nejlepším hráčem Golf Clubu Sokolov a vítězem putovního poháru se stal Jaroslav Kubeš s počtem 65 ran netto. Jeho jméno se tak zařadí k vítězům předešlých ročníků uvedených na poháru.

Tímto děkujeme obci Dolní Rychnov za pomoc při pořádání turnaje a za ceny věnované do turnaje a těšíme se na spolupráci v následujících letech.

Zároveň Vás všechny srdečně zveme na další klubový turnaj JuCad Cup, jenž se uskuteční 15.července 2023.