LSGT 2022 (14. ročník) – finálový turnaj a vyhodnocení túry

Finále 14. ročníku LSGT

Dne 13.9.2022 byl v Sokolově odehrán poslední turnaj LSGT (14. roč.). Do soutěže bylo zařazeno 12 golfových hřišť. Účast na turnajích byla celkově vyšší než v předchozích dvou letech, i když turnaj v Hofu byl z místních technických důvodů zrušen. Letošní léto bylo pro hraní rekreačního golfu velice příznivé, převládalo příjemné počasí s adekvátně připravenými hřišti, takže si každý mohl užít příjemný golf za příznivou cenu FEE.

Finálový turnaj v Sokolově byl odehrán na perfektně připraveném hřišti za ideálního zářijového počasí. Také se servisem na recepci a restauračními službami (snídaně, občerstvení na j. 10 a následný raut po hře) byli účastníci spokojeni. V netto hodnocení turnaje zaujali 1. místo hráči našeho klubu F. Mokrý a L. Rokosová.

Vrcholem celého dne bylo vyhodnocení celé túry LSGT vyhlášením vítězů a předáním cen prezidentem S. Jánským.

Výsledné žebříčky jsou evidovány ZDE

Zde celkově nejlepší výsledky GCSO: P. Matoušek (5. místo v Brutto), J. Lukáčová (7-9. v Brutto a 5. v Netto) a P. Schiebert (4. v Netto). V soutěži klubů jsme po 7 letech neobhájili 1. místo (GCSO skončil 2.), putovní pohár byl předán do GCKV.

Závěrem bylo ředitelem túry p. Janským poděkováno všem organizátorů a hráčům za hladký průběh celé túry. Velký dík byl vysloven významným sponzorům túry pí. M. Bittermann (zástupkyně JuCad) a pí B. Štůlové (golfové pomůcky). Vyzval také všechny zúčastněné k posílání námětů ke vylepšením s cílem zvýšení motivace ke hrám v rámci LSGT.

Hezký golf přeje za garanty LSGT Jaroslava Lukáčová, září 2022