AKTIVITY SENIORŮ GCSO V SEZÓNĚ 2022

Sezóna 2022

LSGT 2022 (14. ročník)

Letošní rok je 14. ročníkem oblíbené meziklubové soutěže seniorů golfových klubů hrajících na 18jamkových hřištích v regionech KV, Plzeň a rovněž tří nedalekých hřišť v SRN. Na tuto soutěž jsou zváni všichni aktivní senioři, kteří si rádi zahrají za snížený TEE poplatek na kvalitních golfových hřištích a kteří tímto využívají možnosti porovnání svých výkonů s ostatními vrstevníky. Dlouhodobě se v soutěži týmů GCSO daří obhajovat 1. místo a v soutěži jednotlivců se vždy na předních místech žebříčků umístí golfisté a golfistky GCSO.

Pravidla, aktuální žebříčky jednotlivých soutěžních kategorií soutěže a případné další aktualizace jsou zapsány v: https://www.seniorgolftour.cz/lsgt/?nav=home

Rozpis turnajů letošní regionální soutěže LSGT (série 12 turnajů + závěrečný v Sokolově) je uveden v kalendáři – viz: https://www.seniorgolftour.cz/lsgt/?nav=list

Finále LSGT (vyhlášení konečných výsledků a předání cen) bude realizováno 13.9.2022 na našem hřišti (Sokolov, canon start). Zde bych ráda doplnila, že se od letošního ročníku ruší dřívější podmínka registrace – odehrání min. 5 turnajů LSGT 2022 – s tím, že v případě nutnosti redukce přihlášených bude brán ohled na počet odehraných turnajů.

Věřím, že výše uvedené skutečnosti budou seniorům CGSO motivací a výzvou pro početnější účast na turnajích LSGT a tím i možnost získání více bodů k obhájení držení putovního poháru v Sokolově.

Hezkou hru přeje garant LSGT / Jaroslava Lukáčová, duben 2022

………………………………………………..

Meziklubový turnaj seniorů mezi GCFL / Hazlov a GCSO /Sokolov – sezóna 2022

I v letošním roce je v plánu odehrání dvou turnajů Sokolov vs. Hazlov. 1. kolo tradičního 2kolového turnaje bude odehráno na hřišti v Sokolově (cca červen 22). 2. závěrečný turnaj s vyhodnocením, občerstvením a předáváním putovního poháru a cen nejúspěšnějším hráčům bude odehrán v září v Hazlově. Tímto zvu všechny sokolovské seniory, aby pomohli svou hrou obhájit držení putovního poháru v Sokolově.

Hezkou hru všem aktivním golfistům v sezóně 2022.

Jaroslava Lukáčová