GolfSixes Mini League

Naše děti se zúčastní celorepublikového finále na hřišti PGA National Oaks v Praze

GolfSixes Mini League je program České Golfové Federace určený těm nejmenším začínajícím golfistům. Letos se ho premiérově zúčastnili i naše děti z golfového centra mládeže. Základní kolo turnaje odehraje každé přihlášené družstvo ve svém domovském klubu na hřišti, které si dle pravidel turnaje vytvoří z pomůcek SNAG golfu a turnaj pak hrají pomocí SNAG plastových holí a míčků. Turnaj na našem driving range proběhl 28. května a zahrát si tento netradiční turnaj jsme umožnili i pokročilejším hráčům z našeho GCM. Celkově se tohoto turnaje zúčastnilo více než dvě desítky týmu z celé republiky. Svými výsledky se naši nejmenší golfisté kvalifikovali na celorepublikové finále, které se hraje 16. srpna jako doprovodný program D+D Czech Masters na hřišti PGA National Oaks v Praze. Pro děti to bude zajímavý zážitek. Budou součástí největšího tuzemského golfového turnaje a uvidí profesionální hráče. Držte našemu týmu palce.