Aktivity seniorů GCSO 2023

Přehled meziklubových aktivit seniorů během roku 2023.

V letošním roce proběhly za účasti členů GCSO meziklubové akce:

– LSGT 2023 (15. ročník)

V letošním roce (15. ročník LSGT) bylo odehráno celkem 16 her na 18jamkových hřištích v regionech KV, Plzeň a rovněž tří nedalekých hřišť v SRN. Závěrečný turnaj byl pak odehrán 20.9. v Hazlově, po němž následovalo vyhodnocení celé túry a předání cen úspěšným jednotlivcům i putovního poháru vítěznému klubu.

V žebříčcích LSGT se za GCSO nejlépe umístil Roman Batěk (4. místo v kat. Btto).

Putovní pohár obhájili golfisté GCKVA.

Celkové výsledky, stejně tak jako pravidla soutěže, kontaktní údaje a další informace a novinky najdete na:

– Turnaj GCSO vs. GCFL/HAZ (r. 2023)

Závěrečné / 2. kolo tradiční soutěže mezi GCSO a GCFL bylo odehráno na našem hřišti. Turnaje se účastnilo pouze 20 golfistů (z toho 9 za Sokolov), což bych ohodnotila jako propásnutí příležitosti zahrát si přátelský turnaj na perfektně upraveném hřišti za krásného podzimního počasí. Ideálním podmínkám také odpovídaly dosažené výsledky – celkem 8 golfistů uhrálo více než 36 bodů v kat. netto.

Po hře následoval společný oběd, pak vyhlášení výsledků a předání cen.

Celkové výsledky:

Putovní pohár získal GCFL (skóre 175:141)

Nejúspěšnějšími jednotlivci byli:

Kat. Btto: Jiří Veselý (GCFL) a Jana Kopúnová (GCFL)

Kat. Netto: Milan Hučko (GCFL) a Věra Sommerschuhová (GCSO)

Krásného golfového výsledku dosáhl Božík Tobermann odpálením míčku přímo do jamky HOLE IN ONE na jamce č. 2. Kromě gratulace mu byla organizačním výborem předána drobná pozornost.

Účastníci této meziklubové soutěže uvítali pozvání na příští ročník s tím, že všichni věříme v hojnější účast.

Po zbytek sezóny přeji hezkou hru a těším se, že se v hojném počtu potkáme na hřištích i v sezóně 2024.