Aktivity GCSO Senioři v roce 2023

Meziklubové akce pro seniory

V letošním roce bychom rádi pozvali členy našeho klubu na následující akce:

Meziklubové

  • LSGT 2023 (15.ročník)

Letošní rok je 15. ročníkem oblíbené soutěže seniorů golfových klubů i jednotlivců, které se hraje na 18ti jamkových hřištích v regionech KV, Plzeň a rovněž na třech nedalekých hřištích v SRN. Jednotlivá hřiště nabízí hru za snížený FEE poplatek.

Lázeňská túra startuje 16.5. v Cihelnách. Na našem hřišti si můžete zahrát 2krát, a to 30.5. a 15.8. Celkem bude odehráno 15 soutěžních turnajů a závěrečný turnaj, který proběhne 13.9. v Mariánských Lázních.

Pravidla soutěže, termíny turnajů, kontaktní údaje a další informace najdete ZDE.

  • Turnaj GCSO vs. GCFL/HAZ

1.kolo tradičního kláni mezi oběma kluby bude letos zahájeno v Hazlově ve čtvrtek 8.6.2023. Odveta pak bude odehrána v Sokolově v podzimním termínu (bude upřesněno později). Po ukončení hry bude následovat společný oběd a vyhodnocení a vyhlášení výsledků obou kol. Vítěznému týmu bude předán putovní pohár a nejúspěšnějším golfistům drobné ceny.

Tímto zvu všechny sokolovské seniory, aby pomohli svou hrou obhájit držení putovního poháru v Sokolově.

  • Tréninky seniorů

Tréninky proběhnou ve dnech 17.5., 24.5., 7.6., 21.6., 16.8., 30.8. a 6.9.2023. Jsou to vždy středy v čase od 17 do 18 hodin.

Hezkou hru všem aktivním golfistům v sezóně 2023.

Jaroslava Lukáčová, duben 2023