Aktuality

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o otevření indooru s platností od 7.12.2021 a to za následujících podmínek.

Otevírací doba indooru bude každý den od 10:oo do 20:oo hod.

Před hrou si musíte zakoupit žetony v recepci nebo na baru restaurace. Rádi bychom Vás upozornili, že žeton je přesně časově omezen na dobu 1 hodiny.

Ceny za žeton:

Pondělí - Neděle   Kč 100,-/hod.  

Rezervace hry na indooru si musí hráči uskutečňovat prostřednictvím portálu Tee Time – www.teetime.cz- Rezervace – Sokolov – Simulátor. 

V indoorové sezoně 2021/ 2022 Vám přejeme HEZKOU HRU a těšíme se na Vás !!!!

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o uzavření hřiště včetně všech tréninkových ploch s platností od 29. 11. 2021. Děkujeme Vám za Vaši přízeň v letošní sezoně a budeme se na Vás těšit na jaře.

Děkujeme za pochopení.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o aktuálním dění Golfového centra mládeže, které existuje v našem klubu již od roku 2006 a během svého fungování vychovalo spoustu nadějných golfistů. Budeme velice rádi, pokud byste z řad svých rodin a známých k nám přilákali děti a mládež a my je seznámíme s golfovou hrou a se vším, co je s golfem jako takovým, spojené. Veškeré vybavení Vám pro Vaše děti v začátcích zapůjčíme a pokud by děti našly v golfu zalíbení, velice rádi Vám pomůžeme s výběrem vybavení pro jejich další pokračování. Vstupní poplatek do Golf Clubu Sokolov činí 1 Kč,-Roční členský poplatek, který činí 200,- Kč (0 - 14 let), se do konce roku 2021 pro nově příchozí členy promíjí. Pro mládež 14 - 18 let činí tento poplatek 1 400,- Kč. Během celého roku u nás probíhají dvakrát v týdnu tréninky a poplatek činí 2 500,- Kč.

 Těšíme se na setkání s Vámi i s Vašimi dětmi

dovolujeme si Vás tímto informovat, že v pondělí 25.10.2021 bude probíhat na jamkách č.1. - 9. hloubková aerifikaceV úterý 26.10.2021 bude probíhat hloubková aerifikace na jamkách č. 10. – 18. Z důvodu této podzimní údržby hřiště přecházíme na podzimní ceny za fee a to poskytnutím slevy 50% z ceníkových cen. Není možné využít dalších slev, voucherů apod. Doufáme, že těchto výhod využijete a ještě si vychutnáte konec letošní sezony a zároveň děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás pozvali na letošní valnou hromadu, která musela být z důvodu pandemie přesunuta na pozdější termín.

POZVÁNKA

na valnou hromadu Golf Club Sokolov

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 21. 10. 2021 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

 

Program jednání valné hromady:

  1. Zahájení
  2. Volba orgánů valné hromady
  3. Zpráva o činnosti GCSO, zpráva STK, zpráva TCM
  4. Zpráva o hospodaření za rok 2020
  5. Zpráva revizní komise za rok 2020
  6. Schválení zprávy o hospodaření za rok 2020
  7. Návrh rozpočtu na rok 2021
  8. Schválení rozpočtu na rok 2021
  9. Diskuse

Výkonný výbor Golf Club Sokolov

Letošní sezona se blíží k závěru a poslední plánovanou klubovou akcí bylo již tradiční Mistrovství klubu ve hře na rány. Jde o dvoudenní turnaj, kde se stává vítězem hráč, který nahraje nejméně ran bez odečtu hcp. Turnaj má čtyři kategorie - muži, ženy, senioři a seniorky.

Sezona se nám pomalu přehoupla do své podzimní části a jako první zářijová klubová akce byl turnaj s názvem President Cup. Turnaj je každoročně velmi oblíbený a ani letos tomu nebylo jinak a na akci se sešla téměř stovka hráčů. 

Letošní sezona se nám přehoupla do své druhé poloviny a o víkendu se konal další kloubový turnaj. V minulém roce jsme se vrátili k tradici pořádání turnaje o pohár starostky Dolního Rychnova a tak letos proběhl další ročník.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás informovali o aktuálním dění na golfu v Sokolově. Počasí nám dovolilo dokončit nejnutnější práce na hřišti a tak můžeme již od soboty 27.3.2021 otevřít hřiště.

Po celý týden se hraje za zvýhodněné fee 700,-.

Važení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat o uzavření hřiště a všech tréninkových ploch a to od 23.12.2020. Děkujeme za respektování tohoto nařízení a přejeme Vám za kolektiv Golf Sokolov krásné prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás v příštím roce.

 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření driving range a to s platností od 9.12.2020 a zároveň tímto dnem začíná provoz indooru a to za následujících podmínek. Hřiště je nadále otevřeno.

Otevírací doba indooru bude každý den od 10:oo do 20:oo hod.

Poslední klubovou akcí bylo také letos Mistrovství klubu na rány. Turnaj se konal 19. - 20. září na hřišti v Sokolově za krásného slunečného počasí, ale hru golfistům znepříjemňoval silný vítr. Hřiště bylo ve skvělé kondici. Jen rychlost greenů a některé přísné pin pozice dělaly hráčům problémy. Podmínky měli všichni stejné a vzhledem k tomu, že se jedná o Mistrovství klubu, pak ti nejlepší musí prokázat své herní umění.

Ve dnech 6. – 8.9.2020 tři členové našeho klubu Pavel Beran, Jan Stariat a Ladislav Šulda hráli s českou seniorskou reprezentací zápas Německo vs. Česko. Utkání se hrálo poblíž Hamburku v krásném, ale náročném golfovém resortu GREEN EAGLE, pravidelně pořádajícím soutěže EPGA.

Letní prázdniny se pomalu blíží ke konci a my máme za sebou i letošní šestý klubový turnaj s názvem President cup. Turnaj bývá pravidelně zaplněn do posledního místa a také letos tomu nebylo jinak. Do turnaje se přihlásilo 100 hráčů, včetně pozvaných hostů presidenta klubu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 1. 8. 2020 s CANON startem  v 10:00 hodin.

V rámci turnaje bude probíhat i den otevřených dveří od 10:00 do 13:OO . Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by si rád zkusil odpálit pár míčků s našimi trenéry, neváhejte je pozvat. Velice rádi je u nás přivítáme.

Letošní sezona se pomalu dostává do normálních kolejí a také klubové akce si můžeme užít bez omezení způsobených nepříjemnou epidemií. V letošní sezoně jsme se vrátili k tradičnímu turnaji o Pohár starostky Dolního Rychnova.

POZVÁNKA

na valnou hromadu Golf Club Sokolov

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 25. 6. 2020 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

 
máme pro Vás nové zprávy týkající se chodu golfových hřišť. Od 20. 4. 2020 je opět možné sestavovat flighty o čtyřech hráčích. Podmínkou je přísné dodržování odstupu všech hráčů min. 2 metry jako tomu bylo doposud. Nošení roušek na hřišti není povinné.
 
Po dobu epidemiologických opatření jsme pro Vás zlevnili půjčovné Ecarts na 500,-. Pořád ale platí možnost pouze jeden hráč na autíčku.
 
Od příštího týdne bude pravděpodobně otevřena také recepce. Na letošní sezonu jsme pro vás objednali novou kolekci oblečení a bot od firmy FOOTJOY. Neváhejte si přijít vybrat nějaký nový kousek do svého golfového šatníku. Ceny jsou velmi příznivé.
 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

od dnešního dne je pro Vás otevřený Driving Range. Dodržujte prosím i zde rozestupy min. 2 metry a odpalujte pouze z rohoží nebo z vyznačeného pásu na trávě.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

jak jistě všichni víte, golf byl zařazen mezi sportovní aktivity, které v dnešní nelehké době dostaly zelenou. Zatím bude vše probíhat v omezeném režimu, ale věříme, že všichni společně budeme dodržovat daná pravidla a vyhneme se tak nějakým nepříjemným sankcím.

Usnesením vlády ČR č. 214, ze dne 15.03.2020 vláda ČR ZAKAZUJE přítomnost veřejnosti v provozovnách poskytovatelů služeb – vnitřní i venkovní sportoviště. Z těchto důvodů je toto zařízení UZAVŘENO. Každý, kdo poruší zákaz, se vystavuje nebezpečí zákonného postihu (až 3 miliony KČ či trestní stíhání).

V případě zjištění nových informací Vás budeme neprodleně informovat zde na stránkách a emailem. V případě dalších dotazů kontaktujte Tomáše Skleničku.

Děkujeme za pochopení.

POZVÁNKA

na valnou hromadu Golf Club Sokolov

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 25. 6. 2020 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

 

Výkonný výbor Golf Club Sokolov svolává valnou hromadu, která se koná dne 25. 3. 2020 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově.

RESTAURACE

23.12. - 26.12. - ZAVŘENO

27.12.             - OTEVŘENO

28.12. - 29.12. - ZAVŘENO

30.12. - 31.12. - OTEVŘENO

1.1. - 14.1.      -  ZAVŘENO

 

RECEPCE

20.12 - 14.1. - ZAVŘENO

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření hřiště a to s platností od 18.11.2019. Zároveň tímto dnem uzavíráme driving range i ostatní cvičné plochy.

Od 18.11.2019 je pro vás otevřen indoor v prostorách klubovny. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v příští sezoně.

Vážené seniorky, senioři a přátelé golfu,

v pátek 4.října se uskutečnil již 9. ročník dovednostních soutěží v netradičních golfových disciplinách o titul Doveda 2019. Účastníci byli vesměs ti tradiční, kteří se chtěli zúčastnit a pobavit se. Našli si proto i čas.

Vážené seniorky a senioři – golfisté,

ačkoliv se to ještě nemusí zdát tak zřejmé, golfová sezona 2019 se pomalu chýlí ke konci a zároveň se přibližuje klání o genderově zcela vyvážený titul Doveda 2019. Letošní ročník, v pořadí 9. (slovy: devátý) se uskuteční v pátek 4. října 2019 od 16.00 hodin.

Poslední letošní klubovou akcí bylo dvoudenní mistrovství klubu na rány. Do letošního klání se zapojilo téměř 50 hráčů, kteří byli rozděleni do čtyř kategorií - muži, ženy, senioři a seniorky. Mezi ženami bylo od začátku jisté, že se bude rozhodovat mezi Bárou Plesníkovou a Jessicou Saksonovou. Jessica rozehrála první kolo výborně, když zaskórovala hned na prvních dvou jamkách a byla dvě rány pod par. Zlomový moment celého souboje přišel na jamce číslo 6 a 7. Zřejmě díky špatnému rozhodnutí a nevyužití možnosti dropování zahrála na jamce číslo šest rovných deset ran a na jamce číslo sedm přidala další tři rány navíc. Souboj nevzdala a dohrála kolo za 86 ran. Bára toho během prvního kola moc nepokazila a do klubovny se vrátila se skóre 78 a náskokem 8 ran. Během druhého kola Bára ještě zlepšila svůj sobotní výkon. Uhrála kolo za skvělých 75 ran a obhájila tak loňský titul mezi ženami. Na druhém místě skončila Jessica Saksonová a třetí místo patří Blance Konečné. 

Poslední srpnový víkend patřil na sokolovském hřišti jednomu z nejvyhledávanějších turnajů mezi našimi členy a tím byl President cup. Letos se konal již 14. ročník. Na turnaj se přihlásilo 90 hráčů a všichni bez jediné omluvenky dorazili.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 17. 08. 2019 s CANON startem 10:00 hodin.

Během víkendu se hrálo na hřišti v Hazlově druhé kolo II. ligy družstev mužů a žen. Muži vstupovali do druhého kola ze čtvrtého místa. Mezi jednotlivými družstvy na třetím až šestém místě byl však velmi malý bodový rozestup. Muži po kvalitních výsledcích z pátečních bojů o jedinou ránu neudrželi čtvrté místo a v sobotních jamkovkách bojovali o pořadí na 5. - 8. místě. O víkendu však zabojovali a oba dny zvládli úspěšně a skončili tak ve velké konkurenci na krásném 5. místě.

Období prázdnin a letních dovolených už začalo, ale golfová sezona je stále v plném proudu. Letošním již čtvrtým klubovým turnajem byl hráči velmi oblíbený turnaj s názvem JUCAD Open. Letošního druhého ročníku se zůčastnilo téměř 80 hráčů. Původní počet přihlášených byl mnohem vyšší, ale deštivá předpověď počasí mnohé hráče odradila od své účasti.

Přidáváme odkaz na fotoalbum z úžasného turnaje, který pořádala naše nejmileší marshalka Věrka. Fotoalbum najdete ZDE.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rozlosování jamkovky na letošní sezonu najdete ZDE.

Všem účastníkům přejeme hezkou hru.

Golfová sezona se dostává do plného proudu, hřiště je již ve velmi dobré kondici a za námi je také druhý letošní klubový turnaj. V sobotu se uskutečnil turnaj s názvem LASTING Cup, který přilákal téměř 70 hráčů. Každý z účastníků hned při registraci obdržel malý dárek a tak nikdo neodcházel z turnaje s prázdnou. Počasí bylo dopoledne slunečné, ale během dne se přihnala nad sokolovské hřiště bouřka a bylo tak potřeba turnaj na necelou hodinu přerušit. Hráče přerušení hry nijak nezaskočilo a po opětovném zahájení se mohlo za slunečného počasí pokračovat dál ve hře. Po dohrání bylo pro hráče připraveno pohoštění a mohli si tak zkrátit čekání na vyhlášení výsledků. Vítězové jednotlivých kategorií a vítězové vložených soutěží si odnesli krásné ceny od firmy Lasting a všichni ostatní si, doufáme, odnesli alespoň příjemné golfové zážitky.
Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na Vás na dalším klubovém turnaji, který se bude konat 22. 6. 2019

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že pro Vás připravujeme jako každý rok celoroční jamkovku jednotlivců (muži, ženy). Přihlásit se můžete na recepci GCSO do 20. 5. 2019.  Propozice naleznete ZDE

Koncem března jsme se s dětmi ze 3. ZŠ v Sokolově připojili k akci "Se školou na golf". Akce se konala v Karlových Varech v hale míčových sportů a hlavní tváří se stal olympijský vítěz a nynější golfový profesionál Roman Šebrle. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť k vyzkoušení golfové hry a vše jim rádi vysvětlili golfový trenéři z našeho kraje. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás potěšili zprávou, že se chystáme v sobotu 16.března otevřít hřiště. Cvičné plochy zůstávají nadále uzavřeny z důvodu údržby. Prosíme Vás o dodržování golfové etiky, hlavně vracení řízků zpět na místo a vypichování na greenech. Do odvolání můžete hrát celý týden za zvýhodněné green fee Kč 800,- a senioři nad 60 let za Kč 600,- - další slevy se nedají využít.

Vzhledem ke stavu hřiště nebude možné zapůjčení E-carts.

Na hřiště budou puštěni pouze hráči s uhrazeným ročním hracím poplatkem. Ostatní si zaplatí uvedené jednorázové green fee. 

Provozní doba recepce od 16.3. : 8.00 – 17.00

Provozní doba restaurace  od 16.3. : 8:00 - 21:00 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vážené golfistky a golfisté, letošní 11. roč. regionální soutěže LSGT (série 11 turnajů) bude zahájen 21.5. na Darové. Pro letošní soutěž jsou upravena pravidla s cílem zlepšit plynulost hry - sestavování startovní listiny dle akt. HCP, eliminovat případy neomluvených neúčastí po jejím zveřejnění, aj.Finále LSGT (vyhlášení konečných výsledků a předání cen) bude realizováno 16.9. na Dýšině (canon start). Další informace jsou popsány a pravidelně aktualizovány v databázích:
http://www.seniorgolftour.cz/lsgt/?nav=home

 

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 27.3.2019 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Vážení členové,

poplatky na sezónu 2019 najdete ZDE.

Děkujeme a těšíme se na setkání během sezóny.

Moc si vážíme, že jste v tak hojném počtu s námi přišli zakončit rok 2018 a těšíme se, že Vás budeme potkávat i v roce 2019⛳️?
Přejeme všem jen to nejlepší v roce 2019

RESTAURACE

22.12. - 27.12. - ZAVŘENO

28.12. - 31.12. - OTEVŘENO

1.1. - 2.1. -        ZAVŘENO

 

RECEPCE

17.12 - 13.1. - ZAVŘENO

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

dovolujeme si Vás tímto informovat, že v pondělí 22.10.2018 bude probíhat na jamkách č.1. - 9. hloubková aerifikace. Hřiště bude hratelné pouze na druhé devítce.

V úterý 23.10.2018 bude probíhat hloubková aerifikace na jamkách č. 10. – 18. Pro hru budete moci využít první devítku.Z důvodu této podzimní údržby hřiště přecházíme na podzimní ceny za fee a to poskytnutím slevy 50% z ceníkových cen. Není možné využít dalších slev, voucherů apod. Doufáme, že těchto výhod využijete a ještě si vychutnáte konec letošní sezony a zároveň děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Poslední neděli v září se konal na hřišti v Sokolově již 11. ročník charitativního turnaje. Turnaj vznikl před 11 lety z myšlenky Martina Loukoty a stal se již tradičním rozlučkovým turnajem na sokolovském hřišti. Na turnaji se vybere startovné a celá vybraná částka se předá nadaci Andělská křídla. Krásná myšlenka, vždy krásně připravená akce s doprovodným programem, ALE ……………….

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 23 hráčů. Z toho 11 hráčů ze Sokolova. Strašně smutná realita, která nás všechny hodně mrzela. Vzhledem k počtu cca 500 členů ( z toho přes 200 hrajících) je to a promiňte mi to slovo, dost ubohé. Startovné 750,- není nijak závratná částka, navíc když vím, že přispívám na dobrou věc. Možná by se dala pochopit neúčast hráčů, kdyby počasí bylo nějak nevlídné, ale hrát 30. září v tričku, je více než příjemné. Pořád si kladu otázku, „Proč sakra ty lidi nepřišli???“, ale to už je teď stejně jedno. My, co jsme dorazili, jsme si to všechno krásně užili, máme dobrý pocit z toho, že jsme trošičku pomohli těm, co to nejvíc potřebují a těšíme se na další ročník této super akce.

Děkuji všem, co tuto akci připravují a věnují svůj čas a energii těm, kteří to nejvíc potřebují.

Snad částka cca 35000,-, která se včera vybrala, aspoň trošku pomůže někomu zlepšit svůj ne úplně jednoduchý život.

Věřím, že příští ročník už nebudu odcházet ze stejnou otázkou v hlavě jako letos.

 

Tomáš Sklenička

 

Vážené seniorky a senioři – golfisté,

Letošní golfová sezóna je téměř za námi, zážitků z výher i proher máme ještě plnou hlavu, a tak je čas na klání v netradičních golfových disciplinách. Ještě než začne golfový ramadán – zimní půst, kdy maximálně ti nejvytrvalejší budou svými údery napínat plátno na golfovém trenažéru, je zde opět Doveda 2018, ročník osmý. Tři nejlepší v každé disciplině se dočkají hmotného ocenění a celkově nejúspěšnější účastník v kategorii seniorka/senior se budou moci nesmazatelným fixem podepsat na Dovedovu hlavu za potlesku ostatních účastníků.

Vyvrcholením letošní klubové sezony bylo Mistrovství klubu na rány. Tento turnaj je hraný na dvě kola, oba dny se sčítají čisté rány, hraje se tedy bez odpočtu hcp. Mistrovství se hraje ve čtyřech kategoriích. Muži, ženy, senioři a seniorky.

Mezi nejoblíbenější turnaje patří pravidelně President Cup a ani letos tomu nebylo jinak. První zářijovou neděli se uskutečnil již 13. ročník presidentského turnaje. Předpověď počasí z předešlých dnů nebyla příliš optimistická, ale v den turnaje se počasí umoudřilo a hráči si tak užili příjemný golfový den. Hřiště bylo skvěle připravené, během celého dne bylo nachystáno občerstvení a tak už hráčům nic nebránilo, aby se mohli soustředit na své výkony.

Prázdniny se nám přehouply do své druhé poloviny a máme za sebou také letošní pátý klubový turnaj s názvem Sokolovská "18ka".  Tento tradiční klubový turnaj byl opět pořádán za finanční podpory města Sokolov a jeho součástí byl i v letošním roce Den otevřených dveří. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 11. 08. 2018 s CANON startem v 10:00 hodin. Jako občerstvení bude pro Vás připravena snídaně formou bufetu a raut po hře.

Třetí květnová neděle patřila na sokolovském hřišti dalšímu klubovému turnaji s názvem TeeTime Store Cup. Sponzorem turnaje byla firma TeeTime Store, které patří dík za ceny do turnaje. Druhého klubového turnaje se zúčastnilo 64 golfistů.

Rozlosování jamkovky naleznete ZDE

Letošní sezona je v plném proudu a máme za sebou první letošní klubovou akci. Již tradičně je prvním klubovým turnajem PERMON Cup, který letos slavil své kulatiny. Šlo totiž o desátý ročník turnaje, který se koná za podpory sokolovského pivovaru PERMON.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že pro Vás připravujeme jako každý rok celoroční jamkovku jednotlivců (muži, ženy). Přihlásit se můžete na recepci GCSO do 12.5.2018.  Propozice naleznete ZDE

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás potěšili zprávou, že pokud vydrží příznivé počasí, chystáme se v pátek 30.března otevřít hřiště. Cvičné plochy zůstávají nadále uzavřeny z důvodu údržby. Prosíme Vás o dodržování golfové etiky, hlavně vracení řízků zpět na místo a vypichování na greenech. Do odvolání můžete hrát celý týden za zvýhodněné green fee Kč 690,-.

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 28.3.2018 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat, že recepce bude v období od 20. 12. 2017 do 14. 1. 2018 uzavřena. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření hřiště  a to s platností od 01.12.2017.

Provozní doba recepce 8:00 - 14:00.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v příští sezoně.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření driving range a to s platností od 20.11.2017 a zároveň tímto dnem začíná provoz indooru a to za následujících podmínek.

Otevírací doba indooru bude každý den od 08:oo do 21:oo hod.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

srdečně Vás zveme na poslední turnaj letošní sezony, který se koná 11. 11. 2017. Turnaj se hraje jako Texas Scramble dvojic.

Začátek turnaje v 9:30 hod – Canon start – bude se hrát za každého počasí kromě sněhu.

Chtěli bychom Vás informovat, že recepce bude od dnešního dne otevřena od 8:00 do 16:00. Děkujeme za pochopení.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na TURNAJ PODZIMNÍ ZLEPŠOVÁK, který se bude konat v sobotu 21. 10. 2017 s CANON startem v 10:30.

Startovné je Kč 400,- a pro členy GCSO s nezaplaceným ročním fee je hrací fee Kč 700,-.  

Jako občerstvení bude pro Vás připraven oběd po hře - 1/2 KACHNY SE ZELÍM A KNEDLÍKEM. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu podzimní údržby hřiště přecházíme na podzimní ceny za fee a to poskytnutím slevy 50% z ceníkových cen. Není možné využít dalších slev, voucherů apod. 

Doufáme, že těchto výhod využijete a ještě si vychutnáte konec letošní sezony.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

dovolujeme si Vás tímto informovat, že v pondělí  16.10.2017  bude probíhat na jamkách č. 1. - 9.  hloubková  aerifikace.  Hřiště bude hratelné pouze na druhé devítce.

V úterý  17.10.2017 bude probíhat hloubková aerifikace na jamkách č. 10. – 18. Pro hru budete moci využít první devítku.

Děkujeme za pochopení

Vážené seniorky, senioři a ostatní příznivci sokolovského golfu,

v pátek 6. října se uskutečnil za nepříznivých povětrnostních podmínek již 7. ročník dovednostní soutěže v netradičních golfových disciplinách. 24 golfových nadšenců, ochotných se pobavit a zasoutěžit, si vyzkoušelo své schopnosti zvládnout náročné discipliny, na které se nikdo nemohl dopředu připravit.

Rádi bychom Vás informovali, že od 1. října je provozní doba recepce od 8:00 do 18:00 a od 9. října je provozní doba restaurace od 10:00 do 21:00. Děkujeme za pochopení.

Poslední zářijový víkend je vždy vyhrazen pro konání mistrovství klubu na rány a ani letos tomu nebylo jinak. Předpovědi počasí nevypadaly moc příznivě, ale naštěstí se počasí umoudřilo a hráči si tak mohli užít příjemný golfový víkend. V sobotu se sice musel start o hodinu posunout kvůli mlze, ale to bývá v těchto podzimních dnech běžné.

Informace k zimní přípravě GCM najdete ZDE

Článek k závěrečnému turnaji LSGT v Sokolově najdete ZDE

Nové články naleznete v sekci Senioři GCSO http://www.golf-sokolov.cz/cz/club/seniori-gcso

Poslední srpnový víkend je tradičním termínem pro konání turnaje s názvem President Cup. Kapacita turnaje je každý rok naplněna a ani letošní rok nebyl v tomto ohledu výjimečný. Turnaje se zúčastnila téměř stovka hráčů. Dva dny před turnajem vydatně pršelo, ale pro nedělní den se již počasí umoudřilo a hráči si tak mohli užít příjemné golfové chvíle na sokolovském hřišti. Nálada během turnaje byla výborná a také zahrané výsledky tomu odpovídaly.

První srpnový víkend patřil na našem sokolovském hřišti dalšímu klubovému turnaji s názvem Sokolovská „18ka“. Již sedmý ročník tohoto turnaje se konal opět za podpory města Sokolov. Město na tuto akci poskytuje finanční podporu z grantového systému. Součástí turnaje je každoročně Den otevřených dveří. Tato akce letos přilákala zhruba čtyřicet zájemců, kteří si chtěli vyzkoušet golf na vlastní kůži.

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

rádi bychom Vás pozvali na turnaj Sokolovská 18ka, který se bude konat v sobotu 05. 08. 2017 s CANON startem v 10:00.

V letošní sezoně jsme mezi klubové turnaje nově zařadili turnaj s názvem JUCAD Open. Turnaj sponzoruje firma Jucad zastoupená panem Maxem Bittermanem. Právě jim patří dík za krásné hodnotné ceny které do turnaje věnovali.

Jak se zdá, tak čas opravdu nejde zastavit. Většina z nás si ještě živě vybavuje zasněžené sokolovské hřiště, ale realita je již jiná. Sezona nám letí a je za námi další klubový turnaj. O víkendu se na našem hřišti konal již desátý ročník oblíbeného turnaje PERLA CUP.

Vážený členové klubu, přátelé golfu,

je nám velikou ctí zaslat Vám pozvánku a program na první turnaj Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou v roce 2017. Turnaj se uskuteční již 24. Května 2017 s canon startem v 10:00 a Vy budete mít jedinečnou možnost si s vítězkou turnaje ze série Ladies European Tour zahrát PAR 3. 

 

V sobotu 6. května se na našem hřišti uskutečnil jubilejní desátý ročník turnaje Piano Cup. Po několika studených dnech se tentokrát na hráče usmálo štěstí a všichni si zajisté užili krásné slunečné počasí. Od rána panovala mezi účastníky velmi přátelská nálada a dle reakcí po turnaji si ji všichni hráči udrželi po celý den. Na hřišti bylo pro hráče připraveno také několik vložených soutěží, které mohly zlepšit náladu i těm, kterým to golfově úplně nešlo. Po turnaji čekalo na hráče občerstvení a slavnostní vyhlášení výsledků.

Vážení členové klubu, přátelé golfu, 

rádi bychom Vás pozvali na turnaj PIANO CUP X., jehož patronem je PENZION PIANO, a který se bude konat tuto sobotu 06. 05. 2017 s CANON startem v 10:00.

Letošní golfová sezona se nám pomalu rozjíždí a je za námi také první letošní klubový turnaj. Počasí v posledních dnech spíše připomíná chladný podzim, ale všichni věříme, že jaro už je opravdu za dveřmi a brzy se dočkáme teplých slunečných dnů.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,  

rádi bychom Vás pozvali na Permon Cup IX., který se bude konat tuto sobotu 29. 04. 2017 s CANON startem v 10:00

HRAJE SE TEXAS SCRAMBLE! DVOJICE PROSÍM NAHLAŠTE NA RECEPCI.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

chtěli bychom Vás informovat, že pro Vás připravujeme jako každý rok celoroční jamkovku jednotlivců (muži, ženy). Přihlásit se můžete na recepci GCSO do 8.5.2017.  Propozice naleznete ZDE

Rozlosování naleznete zde

Chtěli bychom Vás informovat, že od dnešního dne 31.3.2017 jsme otevřeli driving range včetně všech cvičných ploch.

Přejeme Vám příjemné trénování a těšíme se na Vaši návštěvu.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

rádi bychom Vás potěšili zprávou, že díky příznivému počasí otevíráme 15.3.2017 hřiště. Cvičné plochy zůstávají nadále uzavřeny z důvodu údržby. Prosíme Vás o dodržování golfové etiky, hlavně vracení řízků zpět na místo a vypichování na greenech. Do konce března můžete hrát celý týden za zvýhodněné green fee Kč 690,-.

Vážení členové,

rádi bychom Vás pozvali na valnou hromadu Golf Clubu Sokolov, která se bude konat 29.3.2017 od 17:00 hodin v restauraci na golfovém hřišti v Sokolově. Program valné hromady najdete níže.

Těšíme se na Vaši účast.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat, že recepce bude v období od 23. 12. 2016 do 15. 1. 2017 uzavřena. 

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření hřiště  a to s platností od 30.11.2016.

Provozní doba recepce 8:00 - 14:00.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v příští sezoně.

Během uplynulého víkendu se konal poslední klubový turnaj letošní sezony a to turnaj Svatomartinská husa. I přes to, že předešlé dny počasí golfové hře úplně nepřálo, sešlo se 40 hráčů a my bychom rádi těmto odvážlivcům poděkovali, že si to s námi naposled v letošním roce na hřišti užili. Těšíme se na Vás na Silvestrovském odpalu, který se bude tradičně konat 31.12.2016 ve 12:00.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

dovolujeme si Vás tímto informovat o uzavření driving range a to s platností od 9.11.2016.

Děkujeme za pochopení.

Chtěli bychom Vás informovat, že od dnešního dne 01.11.2016 se upravuje otevírací doba recepce od 8:00 do 16:00. Děkujeme za pochopení.

Vážení členové klubu, přátelé golfu,

letošní golfová sezona spěje ke svému konci a tímto bychom chtěli od dnešního dne zahájit provoz indooru a to za následujících podmínek.

Otevírací doba indooru bude každý den od 08:oo do 21:oo hod.