Senioři GCSO

V pátek 2. října se sešla parta seniorů na tradiční klání v netradičních golfových disciplinách. Ve hře nebylo nic menšího, než desátý titul Dovedy v mužské a ženské kategorii.

Připravené soutěže (doveda patu, devítka devítkou, nýryst tupin a flop a čip) byly velmi náročně nastavené a velmi přísně prověřily dovednosti účastníků. Pro shodu získaných bodů po základní soutěži došlo i na rozstřel na grýnu. První tři místa v jednotlivých soutěžích byla odměněna hodnotnými cenami. Po loňském vítězství manželského páru Konečných se letos tato tradice podařila zopakovat manželům Pavlu a Ludmile Klikovým.

Za uplynulých deset ročníků získala titul Dovedy třikrát paní Věra Sommerschuhová. Na tento její výsledek se nikomu nepodařilo dosáhnout ani v letošním roce, ačkoliv další čtyři hráči měli šanci (Jarka Lukáčová, Blanka Konečná, Vláďa Sojka a Míra Gross). A tak si paní Věra odnesla titul nejprestižnější – DOVEDA desetiletí. Krásný pohár s iniciály vítězky budou zdobit naší klubovnu. Blahopřejeme!

Na závěr našeho klání již tradičně provedl zhodnocení letošní golfové sezóny pan Ladislav Šulda, prezident golfového klubu.

Letošní golf se pomalu chýlí ke konci a tak s přáním, opět se setkat ve zdraví a v plném počtu na jaře příštího roku, bylo příjemné setkání ukončeno.

 

Organizoval a zapsal, P. Klika