Senioři GCSO

Vážené seniorky a senioři – golfisté,

to, že se nezadržitelně blíží konec letošní golfové sezony, je nám všem, vzhledem k našim životním zkušenostem, jasné. To, že se bude letos pořádat jubilejní 10. (slovy: desátý) ročník, by mohlo snad někomu uniknout. A proto si dovoluji tímto připomenutím vás všechny vyzvat k účasti na Dovedovi 2020, v pátek 2. října od 16.00 hodin.

Ještě před vynucenou zimní přestávkou si budeme moci společně zasoutěžit v netradičních golfových disciplinách. Šance pro právo podpisu nesmazatelnou fixou na Dovedovu hlavu jsou vyrovnané. Nejlepší tři soutěžící v každé disciplině budou odměněni zajímavou cenou a celkově nejúspěšnější muž a žena získají titul Doveda 2020.

Budeme soutěžit v:

  • Doveda patu
  • Doveda nýryst tupin
  • Doveda flopu a čipu
  • Doveda devítky

Budete s sebou potřebovat železo či wedž na vysokou a krátkou ránu (flop), devítku železo (iron no.9) , patr (putter) a tři míčky (3 balls). S pravidly budete seznámeni před vlastní soutěží vyškolenými komisaři.

Rovněž bude příležitost zhodnotit seniorskou golfovou sezónu a vybrat si dobrotky z připraveného rautu.

Pro organizaci setkání a zajištění občerstvení, prosím o potvrzení účasti nejpozději do středy 30. září 2020 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

K účasti na setkání jste srdečně zváni.

Zdraví Pavel Klika