Senioři GCSO

Vážené seniorky a senioři – golfisté,

ačkoliv se to ještě nemusí zdát tak zřejmé, golfová sezona 2019 se pomalu chýlí ke konci a zároveň se přibližuje klání o genderově zcela vyvážený titul Doveda 2019. Letošní ročník, v pořadí 9. (slovy: devátý) se uskuteční v pátek 4. října 2019 od 16.00 hodin.

Ještě před vynuceným zimním golfovým ramadánem si budeme moci společně zasoutěžit v netradičních golfových disciplinách. Šance pro právo podpisu nesmazatelnou fixou na Dovedovu hlavu jsou vyrovnané. Nejlepší tři soutěžící v každé disciplině budou odměněni zajímavou cenou a celkově nejúspěšnější v genderu muž a žena (ostatních 27 pohlaví bude úmyslně diskriminováno) získají titul Doveda 2019.

Letošní formát soutěží bude jiný než v minulých ročnících. Budeme soutěžit v:

  • Doveda tříparu
  • Doveda čtyřparu
  • Doveda pětiparu
  • Doveda grýnu

Budete s sebou potřebovat železo č.9 (iron No.9), patr (putter) a tři míčky (3 balls). S pravidly budete seznámeni před vlastní soutěží vyškolenými komisaři.

Rovněž bude příležitost zhodnotit seniorskou golfovou sezónu a vybrat si dobrotky z připraveného rautu.

Pro organizaci setkání a zajištění občerstvení, prosím o potvrzení účasti do pondělí 1. října 2019 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

K účasti na setkání jste srdečně zváni.

Zdraví Pavel Klika