Senioři GCSO

Vážené seniorky a senioři,

ve středu 3. října se uskutečnil 8. ročník dovednostní soutěže Doveda v netradičních golfových disciplínách. Osmnáct, těch nejvěrnějších golfových nadšenců, ochotných se pobavit a zasoutěžit, si vyzkoušelo své schopnosti zvládnout náročné disciplíny, na které se nikdo nemohl dopředu připravit.

Některé disciplíny prověřily schopnosti a zkušenosti soutěžících až na samu dřeň seniorských kostí. Pič lámací holí, patovací psí noha (dog leg) či příhra přes fontánu spolu s jednorukými disciplinami určily letošní vítěze – paní Blanku Konečnou, která tak k letošní klubové vítězce přidala i cenu Doveda 2018 v kategorii žen a pana Miroslava Grosse, který opět zvítězil v kategorii mužů.

Následovalo společné posezení, pojedení a popití. Protože se blíží golfový ramadán (zimní půst), tak byl také ten správný čas na zhodnocení celého letošního golfového ročníku, které provedl prezident našeho klubu pan Ladislav Šulda. Bylo čím se pochlubit – vítězství seniorů v družstvech v Lázeňské seniorské golfové tury či vítězství ve všech NETTO kategoriích jednotlivců této tury. Stejně tak připomněl další seniorské aktivity – O pohár s Hazlovem, společný zájezd na Terasy. Rovněž pohovořil o problémech klubu s nízkou členskou základnou mládeže.

Čím byl letošní ročník Dovedy charakteristický? Byla to POHODA! Jak při soutěžích, tak při setkání byly vidět úsměvy a radost. Myslím, že to tak mohu říci za všechny.

Účastníci vyjádřili přání setkat se znovu v dobré náladě a zdraví i v příštím roce.

 

Organizoval a zapsal Pavel Klika