Senioři GCSO

V průběhu letošního roku se hrál 10. ročník LSGT. Pro závěrečný turnaj (12. v pořadí a nezahrnutý do hodnocení túry) konaný 24.9.2018 bylo vybráno hřiště Golf resortu Karlovy Vary (cannon start). Zájem hráčů nejdříve převyšoval kapacitu hřiště (max. 84 golfistů), ale s ohledem na nepříznivou předpověď počasí a průběžné stornovávání přhlášek byl nakonec zájem o hru nižší. Počasí bylo pro září netypické - bylo chladno, deštivo a větrno. Ti, kteří turnaj došli, si mohli po hře pochutnat na dobrém jídle formou rautu. Závěr dne byl pak ve znamení závěrečné ho vyhod nocení a předání cen vítězům celé túry ve vypsaných kategoriích.

Přehled vítězů (10. roč.):

Soutěž klubů vyhrál GC Sokolov náskokem 35 netto SB před RGCML - obhájení vítězství 4. rokem v řadě

Netto MUŽI v kat. (50-64 let) vyhrál Roman Batěk (GCSO) a v kat. 65+ zvítězil Petr Zahrádka (GCSO)

Netto ŽENY v kat. (50-64 let) dělila 1.-2. místo Lenka Rokosová (GCSO) a v kat. 65+ zvítězila Jaroslava Lukáčová (GCSO)

Btto MUŽI v kat. (50-64 let) vyhrál Jan Tintěra (GCKV) a v kat. 65+ zvítězil Petr Hoffman (GCKV)

Btto ŽENY v kat. (50-64 let) vyhrála Helena Janoudová (RGCML) a v kat. 65+ zvítězila Vlasta Peterková (GCKV)

Na závěr je třeba vyzdvihnout vysokou a úspěšnou účast sokolovských seniorů na turnajích LSGT. Výsledkem je nejen obhájení vítězství našeho týmu v soutěži o putovní pohár, ale i 32 %ní umístění hráčů GCSO v pořadí 1.-5. místo žebříků jednotlivých kategorií. 

Podrobnější informace lze dohledat v:   http://www.seniorgolftour.cz/lsgt/?nav=home

Na závěr sezóny 2018 se hraje 16.-17.10. soutěž "Pohár regionů" na hřišti Dýšiny, na kterou vysílá LSGT tým 16 hráčů. 

Za reprezentaci GCSO v soutěži LSGT všem zúčastněným hráčům a hráčkám jménem GC děkuji.

Jaroslava Lukáčová, garant za GCSO