Senioři GCSO

Vážené seniorky, senioři a ostatní příznivci sokolovského golfu,

v pátek 6. října se uskutečnil za nepříznivých povětrnostních podmínek již 7. ročník dovednostní soutěže v netradičních golfových disciplinách. 24 golfových nadšenců, ochotných se pobavit a zasoutěžit, si vyzkoušelo své schopnosti zvládnout náročné discipliny, na které se nikdo nemohl dopředu připravit.

Některé výkony byly hodny ocenění a to ne jen v seniorské kategorii. Považte, pánové Šťástka a Zahrádka zapatovali přímo do jamky na vzdálenost cca 10 metrů a to za chůze z mezikroku, to by nezvládl ani profesionál.  Nebo si zkuste trefit míček míčkem a zapatovat odraženým míčkem s přesností 3 centimetrů k jamce, jako to dokázala paní Věra Sommerschuhová  …

Po zhodnocení pěti disciplin dosáhli stejného počtu bodů paní Sommerschuhová a Lukáčová a v kategorii seniorů pánové Gross a Matoušek. Po rozstřelu získali pro letošní ročník v kategorii Doveda – seniorka titul paní Věra Sommerschuhová a v kategorii seniorů pan Miroslav Gross. Podpis nesmazatelnou tužkou na plastovou bustu Dovedy bylo vyvrcholením letošního ročníku.

Následné posezení, rautování a hodnocení letošní, pomalu končící golfové sezony, bylo příjemnou tečkou za společným odpolednem. Účastníci vyjádřili přání setkat se znovu v dobré náladě a zdraví i v příštím roce.

Organizoval a zapsal Pavel Klika