Senioři GCSO

Vážené seniorky a senioři,

v pátek 23. září se uskutečnil 6. ročník dovednostní soutěže v netradičních golfových disciplínách. 24 golfových nadšenců, ochotných se pobavit a zasoutěžit, si vyzkoušelo své schopnosti zvládnout náročné disciplíny, na které se nikdo nemohl dopředu připravit.

Některé výkony byly hodny ocenění a to ne jen v seniorské kategorii. Považte, že proměnit 3 paty na vzdálenost 3 metrů zvládla paní Blanka Konečná za 17 vteřin a paní Šárka Šestáková za 19 vteřin! To by i singl hendikepoví hráči měli co dělat! Zahrát přesně ránu „mezi nohy“ a zároveň se přiblížit na pár centimetrů k jamce také nezvládne každý …

Letošní ročník v kategorii Doveda – seniorka vyhrála šikovná paní Jarka Lukáčová a za seniory získal titul Dovedy pan Petr Zahrádka. Podpis nesmazatelnou tužkou na plastovou bustu Dovedy bylo vyvrcholením letošního ročníku.

       

Následné společné posezení, rautování a hodnocení letošní, pomalu končící golfové sezony, bylo příjemnou tečkou za společným odpolednem. Účastníci vyjádřili přání setkat se znovu v dobré náladě a zdraví i v příštím roce.

Organizoval a zapsal Pavel Klika