GCM MLÁDEŽ

Trenéři GCM seznamují na letním táboře ve Svojšíně děti s golfem. Doufáme, že tato akce přitáhne nové golfové nadšence a rozšíří tak řady členů našeho Golf clubu. 

Zdravíme všechny hráče a jejich rodiče.

Letní tréninky končí 19. 10. 2017. V případě nepřízně počasí se budou probírat v klubovně pravidla nebo budeme hrát na indooru.
Zimní příprava začne v úterý 21. 11. na indooru v klubovně. Vždy v úterý odpoledne tak, jak jste zvyklí v létě! Jen z kapacitních důvodů se nahlaste, kdo se zimních tréninků bude účastnit a budou přesně rozepsané skupiny a časy. Cena zimních tréninků je 2300 Kč a je potřeba mít zaplaceno před začátkem tréninků. Dejte vědět nejpozději do konce letní přípravy odpovědí na tento mail.

 

Kondiční tréninky budou vždy ve čtvrtek 17,30 – 19,00h v III.ZŠ v Sokolově od 23.11.2017. Nepodceňujte tělesnou průpravu, je důležitá nejen pro golf, ale pro celkový fyzický rozvoj a zdravý růst.

Zimní tréninky budou končit 23. 3. 2018 
Tréninky nebudou o prázdninách a státních svátcích.
Trénování na indooru v lednu bude ještě upřesněno, podle uzavření areálu.

 Přeji pěkný den a na viděnou na trénincích.
Viki a Tomáš

Zdravíme všechny,
Zimní tréninky končí 19. 3. a letní, venkovní tréninky začínají 18. 4. dle rozpisu skupin. Na tréninky budou přijati pouze hráči se zaplacenými členskými a tréninkovými poplatky. V případě nepříznivého počasí budeme v klubovně probírat golfová pravidla.

Od zítřka u nás začíná nábor nových mladých golfistů. Přiveďte své děti si vyzkoušet, zda je golf pro ně to pravé. Bližší informace naleznete na letáku.

Chtěli bychom Vás informovat o ukončení zimní přípravy a zahájení letních tréninků. Zimní tréninky končí 17.3. Letní tréninky začínají 19.4 dle rozpisu skupin. Na tréninky budou přijati pouze hráči se zaplacenými členskými a tréninkovými poplatky.

 

Poplatky uhraďte na účet číslo : 502502502/0300, VS rodné číslo a do zprávy pro příjemce uveďte příjmení dítěte. Více info u p. Skleničky.

Částka : Jaro – podzim     4 600,-

                Celoroční             6 900,-

Rozdělení tréninkových skupin léto 2016 - tréninky út + čt:

Kvalifikace družstev mládeže 21.6. Budeme hrát na Barboře, nastoupí: Tomas Riedl, Petra Freibergová, Jessica Saksonová, Sabina Lišková, Kamča Handrychová, Adam Juránek. Odjezd bude kolem 6,30 od klubovny, čas ještě upřesním podle startovky.