Aktuality

Golfová sezona se přesunula do podzimní části a jak už tomu bývá zvykem, o prvním zářijovém víkendu se konal již 17. ročník turnaje President cup. Tento turnaj se těší velké oblibě a jinak tomu nebylo ani letos. Turnaj pořádaný formou canon startu přilákal téměř 90 účastníků. Na všechny hráče čekala ráno bohatá snídaně, občerstvení v bufetu na jamce č. 11 a po turnaji raut s grilovanou kýtou a sladkými dezerty, které všem zúčastněným krátili čekání na výsledky. I když původní předpověď slibovala oblačnosti, slunce nakonec převládlo. Hřiště bylo opět ve skvělé kondici a tak si hráči mohli vychutnat slunečné počasí, perfektní greeny, výborné občerstvení na 11. jamce a celkově si užít krásný golfový den. 

Celkovým vítězem letošního ročníku President cupu se stal pan Eduard Fučikovský s počtem 43 stbl. bodů. Jeho jméno se tak přidá na putovní pohár k vítězům předchozího ročníku.

Tímto děkujeme Restauraci na golfu, která sponzorovala skvělé občerstvení po celou dobu turnaje.

Děkujeme všem hráčům za účast a srdečně Vás všechny zveme na Mistrovství klubu ve hře na rány, které se uskuteční o víkendu 10. a 11. září.