Aktuality

Poslední klubovou akcí bylo také letos Mistrovství klubu na rány. Turnaj se konal 19. - 20. září na hřišti v Sokolově za krásného slunečného počasí, ale hru golfistům znepříjemňoval silný vítr. Hřiště bylo ve skvělé kondici. Jen rychlost greenů a některé přísné pin pozice dělaly hráčům problémy. Podmínky měli všichni stejné a vzhledem k tomu, že se jedná o Mistrovství klubu, pak ti nejlepší musí prokázat své herní umění.
Po prvním dnu bylo jasné, že zahraná čísla nebudou úplně nízká. Nikdo z hráčů nezahrál kolo pod 80 ran a rozestupy mezi hráči byly opravdu minimální. Mezi ženami bylo jasné, že o vítězství se poperou Bára Plesníková a Jessica Saksonová. Ani jedné se první kolo nepovedlo podle představ, ale Bára si vytvořila náskok 11 ran před nedělním kolem.
Mezi muži si v sobotu nejlépe vedli Tomáš Sklenička a Mikuláš Antonik, kteří zahráli shodných 80 ran. Na třetím místě byl po prvním kole Štěpán Matoušek, který měl skóre 83 ran.
Druhé kolo turnaje doprovázel ještě silnější vítr než v kole prvním a hra tak na některých jamkách nebyla vůbec jednoduchá. Mezi ženami si vítězství pohlídala Bára Plesníková a obhájila tak své loňské prvenství.
Mezi muži byl po 10 odehraných jamkách rozdíl mezi prvním a druhým hráčem již pět ran, ale jak víme, tak v golfu to neznamená nic. O vítězství se přetahovali Tomáš Sklenička a Miki Antonik. Vybudovaný náskok se nakonec ukázal jako dostačující a pro vítězství mezi muži si nakonec došel prvně jmenovaný. Tomáš Sklenička  obhájil loňský titul mezi muži.
Mezi seniorkami si letos došla pro vítězství Jarka Lukáčová, která o čtyři rány porazila druhou Blanku Konečnou.
Mezi seniory musel rozhodnout až dodatečný rozstřel. Po dvou odehraných kolech měli stejné skóre Tomáš Slanec a Pavel Beran. Rozhodnutí přinesla až třetí jamka, kde zahrál lepší skóre Pavel Beran a stal se tak mistrem v seniorské kategorii.
Vítězům gratulujeme a ostatním hráčům velmi děkujeme za účast.