Aktuality

Letošní sezona se pomalu dostává do normálních kolejí a také klubové akce si můžeme užít bez omezení způsobených nepříjemnou epidemií. V letošní sezoně jsme se vrátili k tradičnímu turnaji o Pohár starostky Dolního Rychnova.

Počasí v neděli bylo příjemné, i když vítr hru všem hráčům velmi ztěžoval. Podle úsměvů na tvářích většiny hráčů to nebylo na obtíž a alespoň si měli při čekání na vyhlášení výsledků o čem vyprávět. Letošní klubové akce jsou započítávány do celoročního Eklektiku a dle ohlasů členů je to příjemné zpestření. Každý z hráčů má možnost sledovat své výsledky na jednotlivých jamkách a má tak možnost se pokusit vylepšit své skóre tam, kde se mu v předchozích turnajích příliš nedařilo. 

Vyhlášení výsledků se zúčastnila paní starostka Anna Klímová a osobně pogratulovala vítězům a předala jim krásné dárkové koše. Pro celkového vítěze byl připraven krásný putovní pohár, na kterém bude umístěna cedulka se jménem hráče a pohár bude vystaven v klubovně. Obci Dolní Rychnov patří velký dík za pomoc při pořádání našeho turnaje.

Turnaj se všem hráčům velmi líbil, proto věříme, že v příští sezoně budeme pokračovat dalším ročníkem.