Aktuality

Během víkendu se hrálo na hřišti v Hazlově druhé kolo II. ligy družstev mužů a žen. Muži vstupovali do druhého kola ze čtvrtého místa. Mezi jednotlivými družstvy na třetím až šestém místě byl však velmi malý bodový rozestup. Muži po kvalitních výsledcích z pátečních bojů o jedinou ránu neudrželi čtvrté místo a v sobotních jamkovkách bojovali o pořadí na 5. - 8. místě. O víkendu však zabojovali a oba dny zvádli úspěšně a skončili tak ve velké konkurenci na krásném 5. místě.
Družstvo žen v prvních kolech hraných na hřišti v Alfredově nepředvedlo příliš přesvědčivé výsledky, ale zřejmě je to povzbudilo do dalších bojů a po pátečním kole v Hazlově byly na druhém místě. V sobotu si poradily v jamkovkách s družstvem žen z Cihelen a v nedělním boji o titul zvítězily nad družstvem z GC Most. Dámy tak slaví svůj postup do I. ligy. 
Všem hráčům GC Sokolov patří velký dík za skvělé reprezentování našeho klubu.
 
Složení družstev:
 
Muži:
kapitán - Jaroslav Budín
hráči - Mikuláš Antonik, Tomáš Sklenička, Josef Pravda, Zdeněk Šouta, Jan Stariat, Miloslav Doležal, Pavel Beran, Jiří Kovka
 
Ženy:
kapitánka - Barbora Plesníková
hráčky - Barbora Plesníková, Jessica Saksonová, Kristýna Rédlová, Anna Stančíková