Aktuality

Vyvrcholením letošní klubové sezony bylo Mistrovství klubu na rány. Tento turnaj je hraný na dvě kola, oba dny se sčítají čisté rány, hraje se tedy bez odpočtu hcp. Mistrovství se hraje ve čtyřech kategoriích. Muži, ženy, senioři a seniorky.

Letošního ročníku se nezúčastnilo tolik hráčů jako v minulém roce, ale většina těch nejlepších z našeho klubu samozřejmě nechyběla na startovní listině. Po prvním dnu se díky skvělému výkonu dostal do vedení Mikuláš Antonik se skore 77 ran, druhé místo držel Vladimír Mach, který ztrácel dvě rány a na třetím místě byl Tomáš Sklenička se ztrátou pěti ran. Mezi ženami byla na prvním místě suveréně hrající Barbora Plesníková se skore 75 ran. Druhý den se za krásného počasí chystala většina hráčů zlepšit své skore a posunout se tak ve výsledkové listině směrem vzhůru. Mezi ženami si první místo pohlídala Barbora Plesníková se skore 76 ran ovládla kategorii žen. Mezi muži to bylo chvílemi o něco napínavější, ale svůj náskok z prvního dne si ohlídal výborně hrající Mikuláš Antonik a vyhrál tak letošní mistrovství klubu mezi muži před druhým Tomášem Skleničkou o tři rány. Mezi seniory si udržel svůj náskok z prvního dne Vladimír Mach a stal se tak mistrem mezi seniory. Mezi seniorkami letos došlo k překvapení a titul zaslouženě získala Blanka Konečná, když porazila o jedinou ránu Jaroslavu Lukáčovou.

Všem vítězům gratulujeme a těšíme se na Vás při dalších turnajích.