Aktuality

V letošní sezoně jsme mezi klubové turnaje nově zařadili turnaj s názvem JUCAD Open. Turnaj sponzoruje firma Jucad zastoupená panem Maxem Bittermanem. Právě jim patří dík za krásné hodnotné ceny které do turnaje věnovali.

Turnaj byl jako většina klubových akcí zahájen cannon startem a přes velký počet účastníků vše proběhlo ve výborném tempu a hráči si tak mohli vychutnat skvěle připravené hřiště. Počasí bylo také velmi příznivé, jen vítr se snažil hráčům znepříjemnit podmínky, ale podle výsledků se s tím hráči poprali statečně. Po turnaji byl pro hráče nachystán oběd a poté následovalo vyhlášení výsledků a předání cen. Pro hráče bylo připraveno také losování ze scorekaret, takže i ten kdo nevyhrál, si mohl odnést nějakou pěknou cenu.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na vás na dalším klubovém turnaji, který se uskuteční na našem hřišti 5. 8. 2017. Jde o turnaj s názvem Sokolovská „18ka“ a jako součást turnaje bude opět pořádán Den otevřených dveří. Nezapomeňte proto pozvat své známé a kamarády, aby si mohli vyzkoušet golf pod vedením trenérů.